Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

 Zakladatelkou této chovatelské stanice se stala Lasie z Ročkova (Lasinka),  (po rozvodu roku 2017 Lasinka zůstala v péči bývalého manžela a není již součástí této CHS). Lasinku jsme si pořídili jako rodinného psa s bývalým manželem a dětmi do nového domu. 8.8.2009 jsme si ji přivezli domu, jako našeho prvního psa a začali se seznamovat se psím životem. Od jejího třetího měsíce jsme pravidelně navštěvovali výcvik retrieverů, s kterým jsme jezdili i na výcvikové tábory, přičemž jsme přišli na chuť working testům a práci se zvěří. Protože to Lasinku moc bavilo, začalo to bavit i nás. Na podzim roku 2012 jsme prvně objevili kouzlo honů. 

Postupem času se z Lasinky stala chovná fena, tak jsme si založili v roce 2012 tuto chovatelskou stanici MIMADITE, kde chceme dál rozšiřovat toto plemeno, které je vyrovnané, přátelské, oddané, inteligentní, horlivé, ovladatelné, se silnou snahou zavděčit se, je velmi obratné s vynikajícím nosem, jemnou tlamou, s velkou láskou k vodě...

Z našeho vrhu A jsme si nechali černou fenku Amashu Jane La (Mášu), po mamince podědila klidnou povahu, inteligenci, pracovní vlohy, oddanost a chuť pracovat. S ní se věnujeme working testům, práci se zvěří, honům a obedienci. Stala se pokračovatelkou této chovatelské stanice a 6.2.1017 přivedla na svět vrh B.

 

 

dsc03921.jpg

( Lasie z Ročkova-zakladetelka této CHS ve věku 4 týdnů)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář